Lipoliza iniekcyjna- co to?

Jest to nieinwazyjny zabieg, który polega na rozbiciu tłuszczu z użyciem preparatu wstrzykiwanego bezpośrednio do miejsca w którym występuje problem.

Nie jest to zabieg odchudzający, a jedynie wspierający i pomagający w zniwelowaniu tkanki tłuszczowej u osób, które mają problem z jej nadmiernym gromadzeniem pomimo diet i aktywności fizycznej. Najczęstszymi miejscami, na których jest ona wykonywana są ramiona, brzuch, plecy oraz pośladki, jednak można korzystać z niej także w innych rejonach ciała w zależności od potrzeb. Czas trwania zabiegu jest krótki, około pół godziny, a dla uzyskania najlepszych efektów należy powtórzyć go mniej więcej 3 razy w odstępach 4-6 tygodni. Dużą zaletą tego typu modelowania sylwetki jest trwały efekt. Raz rozbity tłuszcz, o ile wykona się wszystko zgodnie z zaleceniami lekarza, nie powróci, nie wystąpi efekt jo-jo. W procesie stosowana jest fosfatydylocholina pozyskiwana z soi. Rozbity tłuszcz dostaje się do wątroby, a następnie w naturalnych procesach opuszcza organizm.
Lipoliza iniekcyjna- co to?

Dlaczego warto wybrać lipolizę iniekcyjną zamiast liposukcji i gdzie wykonać zabieg?

Najważniejszym czynnikiem jest brak zniekształceń po zabiegu. Wszystko odbywa się w sposób naturalny, przez co jest to dużo bezpieczniejsze dla organizmu. Dodatkowo podczas liposukcji wykonywane jest nacięcie przez co zabieg jest bardziej inwazyjny. Warto jednak wybrać miejsce wykorzystujące najwyższej jakości środki co pozwoli uniknąć nieprzyjemności po procedurze. Takim miejscem bez wątpienia jest Centrum Medycyny Estetycznej MEDESTETIC. Aby dowiedzieć się więcej o tym konkretnym zabiegu wystarczy kliknąć w link https://www.medestetic.com.pl/lipoliza-iniekcyjna/ i zapoznać się z podanymi informacjami. Zadowoleni klienci są najlepszą wizytówką więc pozytywne opinie powinny zachęcić do skorzystania z oferowanych usług. Wykwalifikowany personel, wysokiej jakości materiały i sprzęt oraz przyjazna atmosfera. To wszystko można tam właśnie znaleźć.