Siatka ochronna na balkonie

Montaż odpowiedniej siatki na balkonie sprawi iż nasze zwierzę będzie mogło się swobodnie po nim poruszać, siatka będzie zabezpieczała przed wypadnięciem, jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które można zamontować na wielu balkonach.

Oczywiście siatki są wykonane z drutu metalowego, zatem niemożliwe będzie jej rozerwanie czy też przegryzienie przez naszego pupila. Naturalnie dzięki siatkom na naszym balkonie nie będą siadały gołębie się też mewy, z pewnością jest to bardzo dobre zabezpieczenie przed różnego rodzaju ptakami.

Siatka ochronna na balkonie

Wytrzymała siatka zabezpieczająca na balkon

Warto zwrócić uwagę iż nasze koty mogą czasem polować na gołębie, które przesiadają na krawędzi naszych balkonów, może być to bardzo niebezpieczne ponieważ nasze zwierzę może wypaść, jeżeli jest to wysokie piętro wówczas może coś mu się krzywda. Dodatkowo niektóre zwierzęta mogą uciec, i nie odnaleźć się w nowym środowisku. Dlatego tak ważne może być odpowiednie zabezpieczenie naszego balkonu, naturalnie w ten sposób może być zabezpieczony również taras czy też inne miejsce. Naturalnie siatkę balkonową możemy zamontować także między oknem a końcem parapetu tak aby zapewnić naszemu pupilowi nawet minimum przestrzeni na zewnątrz.

Do montażu siatki może posłużyć odpowiedni stelaż lub też śruby, które montujemy do elewacji naszego budynku, są to systemy które nie rzucają się zbytnio w oczy, chodzi o to aby zachować estetykę, przy odpowiednim zachowaniu bezpieczeństwa. Naturalnie w tym przypadku możemy dobrać różne kolory, może być to oczywiście siatka biała, chodzi o to aby nie rzucała się zbytnio w oczy, przez co nasz balkon mógłby wyglądać nieestetycznie. Naturalnie oczka naszych siatek mogą posiadać mniejsze rozmiary, aby zabezpieczyć się przed wróblami czy też sikorkami.

Z pewnością siatka na balkon to świetny pomysł na różnych balkonach i różnych piętrach, dobrze sprawdzi się także na parterze, gdzie nasz balkon mogą odwiedzać inne zwierzęta z okolicy przykładowo koty czy tez wiewiórki. Jeżeli nie życzymy sobie takich gości, wówczas siatka balkonowa będzie bardzo dobrym pomysłem.