Wybierając odpowiedni zabieg pozbędziesz się cellulitu raz na zawsze

Jeśli szukasz efektywnych sposobów na pozbycie się cellulitu na nogach, ramionach, brzuchu lub biodrach, możesz poszukać dobrych salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, które oferują specjalistyczne zabiegi na zredukowanie tego defektu.

Takie problematyczne obszary skóry mogą się przydarzyć każdej kobiecie bez względu na wiek czy wagę. Terapia falami radiowymi to nowoczesny zabieg, mający na celu likwidację cellulitu. Jest bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny, co oznacza, że nie ma w nim żadnego ryzyka związanego z operacją taką jak liposukcja, nie pozostawia również blizn czy skutków ubocznych. Zamiast tego twoja skóra zostanie wygładzona i ujędrniona za pomocą specjalnego urządzenia obsługiwanego przez wykwalifikowanego kosmetologa. Najpierw w gabinecie zostanie przeprowadzona wstępna kwalifikacja do wybranego zabiegu, podczas której określa się, które obszary chcesz leczyć i z jakiego powodu. Przytrzymane w kontakcie ze skórą narzędzie do fal akustycznych emituje fale radialne, aby rozbić tłuszcz i zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Zabieg można zakończyć drenażem limfatycznym lub masażem. Po takim zabiegu skóra staje się jędrniejsza i znacznie gładsza, a sylwetka wymodelowana, dzięki czemu będziesz mógł szybko zobaczyć rezultaty redukcji cellulitu.

Inne rodzaje terapii mogą łączyć w sobie fale radiowe i ultradźwięki dla wzmocnienia efektów.

Ważne jest aby pamiętać, że najbardziej skuteczne metody na pozbycie się cellulitu mają na celu poprawę krążenia krwi i limfy w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Zobacz, jakie zabiegi na cellulit na Moment.pl oferowane są przez twój gabinet kosmetyczny. Niektórzy uważają, że rozwiązaniem jest liposukcja, ale procedura ta jest ryzykowna i może faktycznie pogorszyć cellulit. Ponieważ po prostu usuwasz tłuszcz, może to sprawić, że skóra będzie wyglądać na jeszcze bardziej pomarszczoną i luźną. Warto wybrać takie zabiegi ujędrniające i wyszczuplające, aby uzyskać najbardziej optymalne rezultaty związane z cellulitem.