Podstawy budowania mięśni: jak chronić plecy

Informacje zawarte w tym artykule można łatwo uznać za wersję notatek Cliffa, z dala od wszystkich informacji rozsianych po całym Internecie.

Te informacje zostały posortowane w celu uzyskania najbardziej pomocnych i produktywnych wskazówek, które pomogą każdemu, kto chce budować mięśnie bardziej efektywnie.Jedz dużo białka. Jest dobrze znanym faktem, że im więcej białka może przechowywać twoje ciało, tym więcej mięśni możesz zbudować. Staraj się mieć co najmniej jeden gram potrzebnego białka na każdy kilogram, który ważysz. Na przykład, kobieta o wadze 150 funtów powinna próbować codziennie jeść około 150 gramów mięsa i innego białka.Kiedy wykonujesz rutynę podnoszenia, staraj się zawsze ćwiczyć mięśnie brzucha na samym końcu. Trenując mięśnie brzucha przed dużą częścią ciała, możesz zmniejszyć siłę i zwiększyć ryzyko kontuzji. Dlatego powinieneś ćwiczyć mięśnie brzucha po głównym treningu lub możesz po prostu zrobić z niego osobny trening w innym czasie.Spożywaj więcej kalorii każdego dnia. Jeśli próbujesz przybrać na wadze, będziesz musiał więcej jeść. Upewnij się, że te kalorie pochodzą ze zdrowej żywności, nie dawaj się nasycić tylko śmieciami, to ci w ogóle nie pomoże.Uznaj, że wymagania dotyczące poważnego budowania mięśni i intensywnych ćwiczeń sercowo-naczyniowych (takich jak trening maratonu) nie są kompatybilne. Chociaż robienie cardio jest świetne dla fitnessu, zbyt duża jego ilość może zaprzeczyć twoim próbom budowania mięśni poprzez trening siłowy. Podstawy budowania mięśni: jak chronić plecy

Jeśli skupiasz się na budowaniu mięśni, skoncentruj się na treningu siłowym.Przygotuj swoje ciało do treningu siłowego.

Musisz spożyć około dwudziestu gramów białka trzydzieści minut przed sesją. To wzmocni budowanie mięśni, które ma miejsce podczas podnoszenia. Jest to tak proste, jak wypicie kilku szklanek zimnego mleka przed treningiem siłowym, a także po nim.Węglowodany są kluczowym składnikiem budowania mięśni. Węglowodany to pierwiastek, który daje Twoim mięśniom energię niezbędną do wykonywania każdego dnia i regeneracji na następny. Podczas intensywnych treningów ważne jest, aby każdego dnia spożywać 2-3 gramy węglowodanów na każdy kilogram wagi, którą nosisz.Aby dobrze rosnąć mięśnie, należy odpowiednio się odżywiać zarówno przed, jak i po treningu. Bez odpowiedniego paliwa spowolnisz postępy, które chcesz poczynić. Niektóre dobre produkty do spożywania przed i po treningu to płatki owsiane, niskotłuszczowy jogurt, białka jaj i tosty pełnoziarniste.Jedz dużo węglowodanów. Jeśli twojemu ciału zabraknie glukozy po ciężkich treningach, twoje ciało wykorzysta tkankę mięśniową na białko i węglowodany, co zniweczy twoją ciężką pracę. Trzymaj się z dala od diet niskowęglowodanowych i jedz odpowiednią ilość węglowodanów, biorąc pod uwagę intensywność treningu – prawdopodobnie kilka gramów węglowodanów na kilogram masy ciała każdego dnia.Trudno jednocześnie schudnąć i budować mięśnie. Musisz stosować dietę wysokobiałkową, aby wesprzeć wzrost mięśni, ale jednocześnie zmniejszyć spożycie tłuszczu. Jedz pokarmy bogate w białko, o niskiej zawartości tłuszczu i rafinowanych węglowodanów, aby jednocześnie zmniejszyć wagę i zwiększyć masę mięśniową.Cóż, jest! Notatki Cliffa w wersji informacji o budowaniu mięśni z sieci. Jesteś teraz gotowy do rozpoczęcia treningu siłowego i planu diety, który pomoże Ci uzyskać pożądaną masę mięśniową. Wykorzystaj informacje najlepiej jak potrafisz, aby rozpocząć cotygodniową rutynę, aby zmaksymalizować swoje wyniki.