Butelka z filtrem węglowym – dlaczego warto ją mieć?

Lekka, trwała, poręczna taka właśnie jest butelka filtrująca.

To niezwykłe rozwiązanie dzięki swojej uniwersalności nie tylko pomoże ci wyrobić pozytywny nawyk, ale również zmieni twoje życie. W jaki sposób? Dowiedz się więcej!

Butelka filtrująca – remedium na problemy współczesności!

Chcesz zmiany? Zacznij od siebie! Na początku sięgnij po butelkę wielokrotnego użytku. To poręczne rozwiązanie sprawi, że nawet nie poczujesz, że masz je przy sobie. Ruszasz na poranny trening? Wrzuć do plecaka butelkę filtrującą. Siedzisz przed komputerem? Sięgnij po butelkę wielokrotnego użytku. A może wybierasz się na wymarzone wakacje? Nie zapomnij spakować butelki z filtrem węglowym! Butelka filtrująca wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego), który przede wszystkim usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej, jednocześnie pozostawiając niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujący (m.in. wapń i magnez). Wiesz już co „kryje” w sobie butelka z filtrem węglowy, czas powiedzieć jakie możliwości oferuje ci to niezwykłe rozwiązanie:
– będziesz EKO (butelka filtrująca pozwoli ci ograniczyć a z czasem pewnie wyeliminować zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)
– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (butelka z filtrem sprawi, że smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką, gdziekolwiek jesteś – w domu, w pracy, na wakacjach, na treningu, czy na spacerze)
– zaoszczędzisz czas i pieniądze (dzięki butelce wielokrotnego użytku nie będzie już musiał kupować zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, tym samym obniżysz koszt za litr wody do kilku groszy)
– wyrobisz w sobie pozytywny nawyk (butelka z filtrem węglowym przypomni ci o regularnym nawadnianiu organizmu)

Butelka z filtrem węglowym – co warto wiedzieć?

Wiesz już jakie możliwości daje ci butelka filtrująca, ale na co warto zwrócić uwagę, szukając modelu dla siebie? Idealnym przykładem może być butelka filtrująca Soft od polskiej marki Dafi (dostępna jest w 3 pojemnościach: 0,3 l; 0,5 l oraz 0,7 l):
– sportowy korek, który sprawdzi się podczas aktywności
– wygodny uchwyt, dzięki któremu możesz przypiąć ją do paska lub torebki
– bezpieczna dla zdrowia, wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A
– obrotowy datownik, przypomni ci o comiesięcznej wymianie filtra
– wymienny filtr węglowy, który jest w stanie oczyścić nawet 150 litrów wody kranowej
– wielokrotnego użytku, dzięki temu możesz zatroszczyć się o środowisko

Kompleksowe rozwiązanie na wyciągnięcie ręki? Butelka z filtrem węglowym jest dostępna na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Sięgnij po nią już dziś i odkryj nową jakość życia!