Obróbka metali – Bydgoszcz

Od niemal 20 lat, firma Laser-Prec świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej obróbki metali w Gnieźnie i na terenie całego województwa wielkopolskiego oraz w Bydgoszczy i okolicach. Nasze doświadczenie w kompleksowych pracach z metalem i nieustanne doskonalenie umiejętności owocuje uznaniem i satysfakcją Klientów. Niezależnie od skali projektu, zawsze stawiamy naszych Klientów w centrum wszystkich działań po to, by spełnić ich, nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Przez blisko dwie dekady pracowaliśmy w różnych gałęziach przemysłu, m.in.: kolejowym i transportowym, budowlanym, elektromechanicznym, meblowym, reklamowym, lekkim, papierniczym i spożywczym.

Zakres usług firmy Laser-Prec obejmuje:

cięcie laserem,

cięcie rur i profili,

gięcie blach,

spawanie,

usługi ślusarskie.

Każdy projekt realizujemy zachowując staranność i dbając o oczekiwany przez Klienta wzór. W ten sposób, jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie i spełnić tym samym nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów w Bydgoszczy i okolicach.

Spawanie – Bydgoszcz

Spawanie to proces, w którym dwie lub więcej części są łączone ze sobą za pomocą ciepła, ciśnienia lub obu tych metod. W miarę stygnięcia, elementy łączą się ze sobą, jednak wymaga to olbrzymiej precyzji i staranności. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zakupiliśmy szereg spawarek najwyższej klasy. Dzięki innowacyjnym maszynom oraz wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników, jesteśmy w stanie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium. Oferujemy naszym Klientom usługi z zakresu spawania, zgrzewania metalu i łączenia metalu różnymi metodami w Bydgoszczy, Koronowie i okolicach. Wykonujemy spawanie metodami MIG/MAG i TIG.

Profesjonalna obróbka metali – Bydgoszcz i okolice

Nie bez przyczyny zyskaliśmy opinię zaufanej firmy w województwie kujawsko-pomorskim i wielkopolskim. Mimo, że nasza hala produkcyjna znajduje się w Koronowie niedaleko Bydgoszczy, to nasza oferta skierowana jest do Klientów w całej Polsce. Firma Laser-Prec ceniona jest przede wszystkim za precyzję, szybkie terminy realizacji, terminowość i konkurencyjne ceny. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe porady naszych specjalistów. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych z zakresu obróbki metali, a następnie wykonamy oczekiwaną przez Ciebie realizację z zachowaniem staranności i precyzji.

Cenę naszych usług z zakresu obróbki metali ustalamy indywidualnie, ponieważ zależy ona od wielu czynników, takich jak rodzaj wykorzystywanego materiału, wielkość zlecenia i docelowy kształt elementu. Jeśli jednak jesteś zainteresowany wstępnym określeniem kosztów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Wykonamy dla Ciebie ogólną wycenę na podstawie przekazanych danych i poinformujemy Cię jak będzie wyglądać dalsza współpraca. Interesuje Cię obróbka metali Bydgoszcz? Zapraszamy do kontaktu!