Doradca kredytowy – w czym może pomóc?

Zapewne własne mieszkanie czy nowy samochód to marzenie wielu z nas.

Nie da się jednak ukryć, że raczej rzadko kiedy jest nas na to tak po prostu stać. Właśnie z tego względu bardzo często musimy decydować się na wzięcie kredytu. W teorii nie jest to jakiś większy problem, ale w praktyce oznacza to, że będziemy musieli go spłacać przez wiele lat – czasami jest to nawet kilkadziesiąt. Od czego zależy wysokość raty kredytu i okres spłaty?

Doradca kredytowy – od czego zależy wysokość raty kredytu?

Jak być może się domyślamy kluczowym czynnikiem w tych kwestiach zawsze jest kwota. Oczywiście możemy wybrać sobie okres takiego kredytu, ale powinniśmy wiedzieć, że im będzie on krótszy, tym wyższą ratę będziemy musieli spłacać. Jeśli marzymy o niskiej racie to dobrym pomysłem może okazać się kredyt hipoteczny. Jednak w tym przypadku niestety taki kredyt możemy przeznaczyć tylko i wyłącznie na zakup nieruchomości lub jej remont. Z kolei, jeśli naszym celem jest nowy samochód z salonu to warto zdecydować się na kredyt gotówkowy, który możemy przeznaczyć na dowolny cel – wtedy, jednak jego rata będzie zdecydowanie wyższa niż w przypadku kredytu hipotecznego.
Doradca kredytowy – w czym może pomóc?

Doradca kredytowy – kredyt na atrakcyjnych warunkach

W dzisiejszych czasach na rynku mamy tak wiele ofert kredytów, że bardzo często możemy mieć problem z wyborem tej najlepszej oferty. W takiej sytuacji warto wejść na stronę: http://1ekspert.pl i umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym, który pomoże nam z wyborem kredytu na najbardziej korzystnych warunkach. Warto wiedzieć, że taka usługa jest zupełnie darmowa, a wspomniany doradca kredytowy otrzymuje swoje wynagrodzenie z banków i innych instytucji udzielających kredyty za pozyskanie kolejnych klientów chętnych na tego typu produkty. Jak zatem widać jest to jak najbardziej korzystne dla obu stron, gdyż my otrzymamy kredyt dopasowany idealnie do naszych potrzeb, a wspomniany doradca kredytowy przez to zarobi.